Športové aktivity

Tréningy

V Outdoor fun veľmi radi vypracujeme osobný tréningový plán pre jednotlivcov aj skupiny, zameraný na akúkoľvek športovú činnosť, aby ste boli fit!
 
Vodná turistika
Využite možnosť nazrieť do zákutí, do ktorých sa suchou nohou dostanete iba veľmi ťažko. Oddych, napätie a nádherné prírodné scenérie sú zárukou jedinečnosti prežitých chvíľ a najpodnetnejším priestorom na váš relax.
 
Hydrospeed
Po inštruktáži sa začne Vaše dobrodružstvo. Ľahnete si na špeciálny plavák a pomocou plutiev koordinujete smer jazdy. Vašu skupinu povedie inštruktor, ktorý Vám ukáže tú správnu cestu v prúde rieky. Zastavíte na miestach, kde môžete surfovať, robiť prejazdy cez rieku a naplno si to užívať.
 
Windsurfing
Skúste sa naučiť základy jazdy na windsurfingu. Jedinečná radosť z pohybu na vode, z vetra v plachtách, z tréningu a nevšednej zábavy. Výsledkom bude ovládanie windsurfu a množstvo nevšedných zážitkov.
 
Splav
Organizujeme a zabezpečujeme splavy pre školy, firmy a kolektívy, ktoré chcú dobrodružstvo na vode prežívať spolu. Požičiame vám vodácky výstroj, zabezpečíme dopravu, pomôžeme naplánovať trasu a Vy si už len užívajte zaslúžený aktívny oddych.